Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
754
754

Отримання грошової допомоги: 1 і 2 листопада мешканці Червоногригорівської ТГ можуть подати заявку

Отримання грошової допомоги: 1 і 2 листопада мешканці Червоногригорівської ТГ можуть подати заявку

1 і 2 листопада мешканці Червоногригорівської ТГ можуть подати заявку на отримання грошової допомоги, повідомляє офіційний телеграм-канал громади, передає Nikopolnews.

1 та 2 листопада (з 11:00 до 16:00) в с. Дмитрівка Червоногригорівської ТГ за адресою вул. Центральна, 94-В (Будинок Культури) буде працювати мобільний пункт реєстрації на грошову допомогу від УВКБ ООН за підтримкою БФ «Право на захист» для мешканців смт Червоногригорівка, с. Придніпровське, с. Мусіївка, сщ. Кам’янське, с. Дмитрівка, с. Борисівка, с. Привільне.

Мешканці Червоногригорівської ТГ можуть подати заявку: важливі деталі

Увага! Якщо ви отримували 6660 грн, або 13320, або 7500 на особу, то другий раз не можна бути зареєстрованим. Тобто другий раз отримати таку ж суму не можна! Також треба мати обов’язково критерій вразливості! Обов’язковий критерій – має бути мінімум щось одне із цього списку:

 • родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
 • родина, яку очолює одна самотня/кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
 • родини з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання, інше. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
 • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Інформація, яку необхідно буде надати:

 • ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;
 • місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);
 • податковий номер (необхідний для виплати допомоги);
 • свідоцтво про народження дітей (за наявності);
 • номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “єПідтримка” не підходять.
 • будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо).

Увага! Якщо особа має довідку ВПО, або акт про пошкоджене майно, довідку про хронічне захворювання, або медичну довідку про ураження від обстрілу або інвалідність – її обов’язково треба мати з собою.

Ще до уваги мешканців: запис та реєстрація ведеться безпосередньо представниками організації. Реєстрація буде проводитись за попереднім записом + жива черга. Також буде вестись запис у чергу на наступні дні.

ВАЖЛИВО! УВКБ ООН запровадили додаткові виплати у межах багатоцільової грошової допомоги задля підготовки до зимового періоду! Вразливі верстви населення, які подали заявку з 1 жовтня 2023 року отримують 3600 грн на особу протягом 3 місяців.

Крім того, додаткові виплати на зиму отримають домогосподарства, які:

 • подали заявку з 1 до 30 вересня 2023 року. Розмір допомоги становить 2220 грн для кожного члена родини на 3 місяці та додаткова допомога для підготовки до зимового періоду — 2220 грн для кожного члена родини на 3 місяці;
 • подали заявку з 1 жовтня до кінця 2023 року. Такі домогосподарства отримають допомогу в розмірі 3600 грн на особу на 3 місяці та додатково «зимову» виплату — 2220 грн для кожного члена родини на 3 місяці;
 • очолює особа похилого віку (55 років і старше) та були включені в програму до 1 вересня 2023 року, отримають допомогу для підготовки до зимового періоду — 2220 грн для кожного члена домогосподарства на 3 місяці.

Детальна інформація про багатоцільову грошову допомогу від УВКБ ООН: https://bit.ly/3Tgnpx5

Гаряча лінія УВКБ ООН: 0 800 307 711 (Пн-Пт 09:00–18:00)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×