«Щоб не їздити до Нікополя». У Марганці створять ліцей

Як повідомляв Nikopolnews раніше, в Україні почалася реформа шкільної освіти, в рамках якої освітні заклади розподілять на три рівні, і старші класи будуть не в кожній школі. Зазначалося, що тільки у 6 містах Дніпропетровщини планується відкрити ліцеї, де зможуть отримувати освіту старшокласники. Відповідними намірами ділились у Дніпро ОДА.

З цього приводу у Марганці 23 лютого, збиралась на позачергову сесію міська рада, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт МНР.

На розгляд було винесено 1 проект рішення, що стосувався внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №34-3/І «Про бюджет Марганецької міської територіальної громади на 2021 рік».

Під час розгляду цього питання було обговорено планову реформу системи освіти, згідно з якою у 2024 році старшу школу відокремлять від базової, а старшокласники повинні будуть вступати до ліцею. Для того, аби юним марганчанам не довелося їздити у сусідні міста (зокрема, у Нікополь), у Марганці створять ліцей на базі 11 школи.

Депутатський корпус одноголосно підтримав рішення щодо затвердження розподілу коштів бюджету для капітального ремонту та реконструкції навчального закладу.

Золотые руки: в Марганце работник шахты мастерит уникальные урны (фото)

To Top