Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
159
159

21-го листопада донорів з Покрова запрошують здати кров у Нікополі для Захисників

21-го листопада донорів з Покрова запрошують здати кров у Нікополі для Захисників

21-го листопада донорів з Покрова запрошують здати кров у Нікополі – буде їхати спеціальний автобус. Про це йдеться у повідомленні спільноти міста OrdzhoCity. Оголошення оприлюднила Аліна Мельник, передає Nikopolnews.

21-го листопада (вівторок) запрошуємо бажаючих донорів поділитись кров’ю із пораненими Захисниками, – йдеться у повідомленні

21-го листопада (вівторок) о 9:30 від стадіону «Авангард» до Нікопольської станції переливання крові вирушатиме автобус комбінату (ГЗК – від ред.)

Всі бажаючі працівники підприємства, а також їхні рідні, близькі, друзі, знайомі можуть взяти участь у цій благородній справі. Причому, не важливо яка група крові та резус-фактор у донора. Головне, щоб він був здоровим, мав вагу за 50 кг і досяг повнолітнього віку, – йдеться у повідомленні

Громадян просять звернути увагу на те, що повідомити про своє бажання здавати кров необхідно завчасно, звернувшись до Відділу кадрів та навчання комбінату за такими номерами телефонів: (05667) 5 32 53, 095 7841777.

При собі донорам необхідно мати:

  • паспорт;
  • ІПН – номер картки платника податків;
  • бахіли чи змінне взуття;
  • питну воду.

Донори можуть і самостійно звертатися до  пункту здачі крові. Він розташований  за адресою: м. Нікополь, вул. Гагаріна, 66. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю – з 8:00 до 12:00.

Не будьте байдужими, долучіться до донорського фронту! – закликають громадян

Ще новини Нікопольщини: Мешканців Нікопольщини запрошують здати кров для поранених Захисників

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×