5 /5
Based on 5 ratings
100%
80
Район
80

Доставка замовлень з додатком Poster – ідеальне рішення для сучасного бізнесу

Доставка замовлень з додатком Poster – ідеальне рішення для сучасного бізнесу

Ви – власник ресторану, кав’ярні чи іншого подібного закладу громадського харчування? А чи задумувались ви над запуском нової послуги – доставки замовлень?

Повірте, це дуже хороша можливість вивести власну справу на якісно новий рівень.

І реалізувати цей намір дуже просто, якщо використовувати спеціально створений для цього додаток від Poster – унікальне програмне забезпечення, яке дозволить вам якнайшвидше організувати послугу доставки замовлень та керувати усіма цими процесами легко та без зайвих зусиль.

Які переваги додатка автоматизації доставки Poster

Ресторанний бізнес потребує постійного розвитку, удосконалення, запуску якихось нових та унікальних «фішок», які б вигідно виокремлювали його з-поміж, так би мовити, загалу. І тут програма Poster – ідеальний варіант для реалізації такої ініціативи, і ось чому:

  • По-перше, додаток допомагає швидко організувати та керувати всіма процесами, які стосуються прийому замовлень та їх доставки;
  • По-друге, Poster дає змогу контролювати замовлення та доставку та всіх етапах – ви бачите актуальний статус, додаток сигналізує, коли варто приступити до виконання замовлення та його передачі кур’єру;
  • По-третє, ПЗ для автоматизації доставки формуватиме для вас клієнтську базу – достатньо один раз внести дані покупця і ця інформація автоматично підтягуватиметься щоразу, коли цей клієнт повторно замовлятиме у вас їжу, напої тощо;
  • По-четверте, Poster дозволяє працювати з різними способами оплати – готівка, без готівка, оплата за бонусами і т.д. Повірте, це сподобається вашим клієнтам;
  • По-п’яте, завдяки додатку ви матимете змогу запускати та пропонувати клієнтам спеціальні пропозиції, акції, бонуси чи будь-які інші програми лояльності. Це ідеальне заохочення, яке стимулюватиме людей обирати саме ваш заклад.

І ще один вагомий плюс – для додатку автоматизації доставки їжі Poster не потрібно якогось спеціального обладнання, програма працює на смартфоні чи планшеті під керуванням ОС Android чи iOS. Крім того, ПЗ сумісне з касовими апаратами та іншим подібним устаткуванням, яке використовується в закладах громадського харчування.

Інші корисні можливості Poster

Окрім згаданого вище функціоналу, додаток Постер дозволяє автоматизувати усі процеси на кухні, себто є альтернативою чеків, замовлень «на папері» тощо. Кухарі, як і інші працівники закладу, одразу бачать в додатку нові замовлення на доставку, відтак оперативно приступають до їх виконання та загалом контролюють всіх етапи.

Доставка замовлень з додатком Poster – ідеальне рішення для сучасного бізнесу

Ще однією непоганою можливістю ПЗ є автоматизація роботи служби кур’єрської доставки – працівник отримує всі необхідні дані на всій телефон, а ви, як керівник, за потреби контролюєте доставку замовлення загалом та переглядаєте усі звіти, надані вашими працівниками.

Коли вам потрібна комплексна автоматизація послуги доставки для вашого бізнесу, сучасний та продуктивний додаток Poster, який включає низку корисних функцій, – ідеальний варіант. До речі, розробник ПЗ пропонує безкоштовний пробний період, упродовж якого ви матимете змогу на власному досвіді оцінити усі переваги програми.

To Top
Ще новини ⬇