ДТЕК підтвердив намір вимкнути електроенергію водоканалу Марганця

Як повідомляв раніше Nikopolnews, мешканців Марганця попередили про необхідність зробити запаси питної води, адже вже в понеділок вона може зникнути з кранів – водоканал залишиться без електроенергії через борг.

В ДТЕК підтверджують відповідні наміри. Про це Nikopolnews повідомили в прес-службі компанії.

Оператор системи розподілу змушений повідомити про заплановане обмеження електропостачання КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Марганецької міськради. Причина – порушення гарантійних зобов’язань погашення заборгованості за спожиту електроенергію та послуги розподілу. Це ставить під загрозу можливість оператора системи розподілу надавати надійне та безперебійне електропостачання клієнтам. Відключення буде проведено 22 березня в повній відповідності до Закону  «Про ринок електричної енергії», – проінформували в ДТЕК.

Зазначається, що загальна сума заборгованості КП «ВУВКГ» ММР становить 11,4 млн грн. Оператор системи розподілу інформує, що змушений припинити електропостачання КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Марганецької міськради, згідно з вимогами Закону «Про ринок електричної енергії», Кодексу Систем Розподілу та Правил роздрібного ринку електроенергії.

Заборгованість водоканалу та зупинка подачі електроенергії на обладнання боржника призведе до відсутності води у жителів міста Марганець, селища Томаківка та частини Томаківського району. Відповідальність за наслідки відключення електроенергії несе керівництво комунального підприємства «ВУВКГ» Марганецької міськради, – підкреслюють в ДТЕК.

І додають:

Обов’язок оператора системи розподілу – здійснювати розподіл електричної енергії, а обов’язок клієнтів – своєчасно оплатити ці послуги. Це передбачено Законом України «Про ринок електричної енергії» та Правилами роздрібного ринку електроенергії. Борги водопостачальних підприємств загрожують можливості ОСР надавати послугу розподілу електричної енергії клієнту з дотриманням показників якості електричної енергії, визначених державними стандартами, та ставлять під загрозу надійність водопостачання регіону.

ДТЕК Дніпровські електромережі стурбований ситуацією, що склалася, – переконують в компанії. – Листи про необхідність виконувати взяті підприємством зобов’язання з погашення заборгованості неодноразово направлялися КП «ВУВКГ» ММР, до Марганецької міської ради, а також Дніпропетровської ОДА.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає керівництво підприємства вирішити проблему заборгованості, а владу міста Марганець – звернути увагу на врегулювання питання погашення боргу, аби запобігти обмеженню електропостачання та забезпечити стабільну роботу підприємства.

To Top