Два села на Нікопольщині отримають водогон

Два села Нікопольського району отримають власний водогон. Цю радісну новину повідомила секретар постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету і фінансів Тетяна Чабанова, передає Nikopolnews, посилаючись на інформагентство МОСТ-Дніпро.

За словами Тетяни Чабанової, на будівництво водогонів на Дніпропетровщині у 2021 році закладено більше 28 млн грн, а села Нікопольського району отримають 6,5 млн. гривень. Йдеться про Борисівку і Дмитрівку. Тут у 2021 році реалізують будівництво водоочисної станції та нове будівництво системи водопостачання.

«На сьогодні у більш ніж 1000 населених пунктів нашої області немає централізованого водопостачання. Так, більша частина з них – це зовсім невеличкі села, по 50 – 100 жителів. Але є великі райони. В першу чергу, Новомосковський, Нікопольський, Криничанський. Це питання особливо гостро піднялось протягом минулого року. Нічого не робилось у цьому напрямку. Вже перші 12 млн з цієї суми пішли в роботу», – зазначила Тетяна Чабанова.

To Top