Голова профспілки Марганецького ГЗК став почесним громадянином міста

У Марганці звання почесного громадянина міста присвоїли голові профспілки місцевого ГЗК. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Марганецьку міську раду.

25 березня під час чергового засідання Марганецької міської ради міський голова Геннадій Боровик урочисто вручив відзнаку «Почесний громадянин міста Марганець» за видатні заслуги перед територіальною громадою міста голові ПО ПМГУ АКЦІОНЕРНОГО товариства «Марганецький ГЗК» Анатолію Івановичу Буряку, – йдеться в повідомленні ММР.

 

Для довідки:

«Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» утворений в 1970 році на базі рудників тресту «Нікопольмарганець». 12 січня 1996 року був зареєстрований, як Відкрите Акціонерне Товариство «Марганецький ГЗК». 18 квітня 2011 року, у відповідності з вимогами Закону України «Про акціонерні товариства», перейменовано у Публічне Акціонерне Товариство «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат». У 2018  згідно вимогам українського законодавства знову змінилася назва – Акціонерне Товариство «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат».

Марганецький ГЗК є містоутворюючим підприємством Марганцю. Так було в 1938 році, так залишається і зараз, адже з 7 тисяч найманих працівників Марганцю – понад 3700 співробітники Акціонерного товариства «Марганецький ГЗК», тому доля значної частини населення Марганцю пов’язана з ГЗК. При цьому сума готівкових грошей у вигляді одержуваної заробітної плати за місяць перевищує 33 мільйони гривень, а бюджет міста більше ніж на половину залежить від надходжень податків і зборів комбінату.

Голова правління Марганецького ГЗК – Алєксєєнко Олексій Миколайович.

To Top