Томаківська громада на Нікопольщині отримала нові труби від UNICEF. Це допоможе вирішити проблему з водопостачанням.
Гарною новиною поділилися у громаді, передає Nikopolnews.
Томаківська громада отримала нові труби від UNICEF
Для ліквідації наслідків відсутності послуги централізованого водопостачання та часткового відновлення роботи мережі, днями до селища Томаківка доставили нові труби діаметром 50, 63 та 110 мм, загальною протяжністю 3000 м.
Матеріали будуть передані до КП «Томаківське ВКГ» для проведення заміни аварійних ділянок внутрішніх мереж водопостачання.
UNICEF допомагає у будівництві нової насосної
Також у Томаківці нагадують, що за безпосереднього сприяння та фінансової підтримки Фонду UNICEF для Томаківської громади розробляється техніко-економічне обґрунтування будівництва нової насосно-фільтрувальної станції (воно вже на стадії проведення експертизи).
Громада дякує Міністерству розвитку громад та територій України, Державному агенству відновлення та розвитку інфраструктури України за підтримку у реалізації проєктних рішень.
Висловлює також вдячність Фонду UNICEF за сприяння та критично необхідну допомогу для жителів громади у подоланні наслідків відсутності послуги централізованого питного водопостачання, розробленні проектних рішень та за допомогу КП «Томаківське ВКГ» необхідними матеріалами у відновленні роботи внутрішніх мереж водопостачання
Ще новини Нікопольщини: Томаківський водоканал отримав допомогу від благодійників для ремонту аварійних ділянок