[:ru]Как разыскали дедушку, пропавшего в Червоногригорьевке (фото)[:ua]Як розшукали дідуся, що зник у Чеворногригорівці (фото)[:]

[:ru]Вчера, 18 мая, Nikopolnews сообщал о том, что 75-летний житель поселка Червоногригорьевка на Никопольщине накануне вечером ушел из дома и не вернулся. Его искали почти сутки. Позже мы обновили информацию – дедушку нашли живым!

О том, как это произошло, рассказали в полиции. Пропавшего разыскал полицейский офицер общины Антон Вороненко. 75-летний мужчина имеет проблемы с памятью и не смог вспомнить, как оказался за 12 километров от дома.

18 мая в Никопольское районное управление полиции поступило сообщение о том, что в поселке Червоногригорьевка пропал 75-летний пенсионер. Родственники сообщили, что 17 мая примерно в 16 часов он вышел из дома и не вернулся. Отметили, что мужчина имеет проблемы с памятью, раньше тоже уходил из дома, но всегда самостоятельно возвращался.

После получения ориентировки об исчезновении человека полицейский офицер общины в ходе первоочередных мероприятий обнаружил пропавшего мужчину на обочине дороги недалеко от села Южное. Мужчина не смог вспомнить, как оказался в 12 километрах от дома. Его доставили домой и передали родственникам.

[:ua]Вчора, 18 травня, Nikopolnews повідомляв про те, що 75-річний житель селища Червоногригорівка на Нікопольщині напередодні ввечері пішов з дому і не повернувся. Його шукали майже добу. Пізніше ми оновили інформацію – дідуся знайшли живим!

Про те, як це сталося, розповіли в поліції. Зниклого розшукав поліцейський офіцер громади Антон Вороненко. 75-річний чоловік має проблеми з пам’яттю і не зміг пригадати, як опинився за 12 кілометрів від дому.

18 травня в Нікопольське районне управління поліції надійшло повідомлення про те, що в селищі Червоногригорівка пропав 75-річний пенсіонер. Родичі повідомили, що 17 травня приблизно о 16 годині він вийшов з дому і не повернувся. Зазначили, що чоловік має проблеми з пам’яттю, раніше теж залишав домівку, але завжди самостійно повертався.

Після отримання орієнтування про зникнення людини поліцейський офіцер громади в ході першочергових заходів виявив зниклого чоловіка на узбіччі дороги недалеко від села Південне. Чоловік не зміг пригадати, як опинився в 12 кілометрах від будинку. Його доставили додому і передали родичам.

[:]

To Top