Як розшукали дідуся, що зник у Чеворногригорівці (фото)

Вчора, 18 травня, Nikopolnews повідомляв про те, що 75-річний житель селища Червоногригорівка на Нікопольщині напередодні ввечері пішов з дому і не повернувся. Його шукали майже добу. Пізніше ми оновили інформацію – дідуся знайшли живим!

Про те, як це сталося, розповіли в поліції. Зниклого розшукав поліцейський офіцер громади Антон Вороненко. 75-річний чоловік має проблеми з пам’яттю і не зміг пригадати, як опинився за 12 кілометрів від дому.

18 травня в Нікопольське районне управління поліції надійшло повідомлення про те, що в селищі Червоногригорівка пропав 75-річний пенсіонер. Родичі повідомили, що 17 травня приблизно о 16 годині він вийшов з дому і не повернувся. Зазначили, що чоловік має проблеми з пам’яттю, раніше теж залишав домівку, але завжди самостійно повертався.

Після отримання орієнтування про зникнення людини поліцейський офіцер громади в ході першочергових заходів виявив зниклого чоловіка на узбіччі дороги недалеко від села Південне. Чоловік не зміг пригадати, як опинився в 12 кілометрах від будинку. Його доставили додому і передали родичам.

To Top