[:ru]Как выглядит парк Мозолевского в Покрове летом (фото)[:ua]Як виглядає парк Мозолевського в Покрові улітку (фото)[:]

[:ru]В летние дни парки и скверы становятся особенно актуальными. Здесь можно приблизиться к природе, отдохнуть от суеты, расслабиться, посидеть на лавочке с книгой, наслаждаясь пением птиц, шумом листвы, солнечными лучами. Особенно приятно проводить досуг в таком ухоженном месте, как парк имени Мозолевского в Покрове.

В 2017 году началась его реконструкция, которую проводили силами области и города. За прошедшее с тех пор время, парк изменился до неузнаваемости. И хоть Покров в последние годы уже не получает крупных сумм из областного бюджета, и поэтому не может провести, к примеру, такую же масштабную реконструкцию в Дендропарке, но, то, что сделать успели, покровчане сумели сохранить и приумножить.

Чуть ли не каждый месяц в парке Мозолевского появляются новые арт-объекты. Силами города здесь высаживают новые клумбы, стало больше зеленых газонов. За насаждениями заботливо ухаживают – эффективно работает система полива.

Коммунальщики тщательно убирают парк, поэтому выглядит он всегда – как «с иголочки».

Это любимая локация горожан. Здесь проводят свои занятия «спортивные бабушки», встречаются шахматисты и участники «Мама-клуба». Предусмотрена масса развлечений для детей. Есть фонтан.

Как выглядит парк в июне 2021 года, показал городской голова Покрова Александр Шаповал, опубликовав чудесные фото Евгения Кирюхина.

Приятного просмотра!

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

В Покрові реконструюють вже другий парк (фото)

 [:ua]У літні дні парки і сквери стають особливо актуальними. Тут можна наблизитися до природи, відпочити від суєти, розслабитися, посидіти на лавці з книжкою, насолоджуючись співом птахів, шумом листя, сонячними променями. Особливо приємно проводити дозвілля в такому гарному місці, як парк імені Мозолевського в Покрові.

У 2017 році почалася його реконструкція, яку проводили силами області та міста. За минулий з тих пір час парк змінився до невпізнання. І хоч Покров в останні роки вже не отримує великих сум з обласного бюджету, і тому не може провести, наприклад, таку саму масштабну реконструкцію у Дендропарку, але, те, що встигли зробити, покровчани зуміли зберегти і примножити.

Мало не кожен місяць в парку Мозолевського з’являються нові арт-об’єкти. Силами міста тут висаджують нові клумби, стало більше зелених газонів. За насадженнями дбайливо доглядають – ефективно працює система поливу.

Комунальники ретельно прибирають парк, тому виглядає він завжди – як «з голочки».

Це улюблена локація городян. Тут проводять свої заняття «спортивні бабусі», зустрічаються шахісти і учасники «Мама-клубу». Передбачена маса розваг для дітей. Є фонтан.

Як виглядає парк в червні 2021 року, показав міський голова Покрову Олександр Шаповал, опублікувавши чудові фото Євгена Кірюхіна.

Приємного перегляду!

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Покрові реконструюють вже другий парк (фото)[:]

To Top