Як виглядає парк Мозолевського в Покрові улітку (фото)

У літні дні парки і сквери стають особливо актуальними. Тут можна наблизитися до природи, відпочити від суєти, розслабитися, посидіти на лавці з книжкою, насолоджуючись співом птахів, шумом листя, сонячними променями. Особливо приємно проводити дозвілля в такому гарному місці, як парк імені Мозолевського в Покрові.

У 2017 році почалася його реконструкція, яку проводили силами області та міста. За минулий з тих пір час парк змінився до невпізнання. І хоч Покров в останні роки вже не отримує великих сум з обласного бюджету, і тому не може провести, наприклад, таку саму масштабну реконструкцію у Дендропарку, але, те, що встигли зробити, покровчани зуміли зберегти і примножити.

Мало не кожен місяць в парку Мозолевського з’являються нові арт-об’єкти. Силами міста тут висаджують нові клумби, стало більше зелених газонів. За насадженнями дбайливо доглядають – ефективно працює система поливу.

Комунальники ретельно прибирають парк, тому виглядає він завжди – як «з голочки».

Це улюблена локація городян. Тут проводять свої заняття «спортивні бабусі», зустрічаються шахісти і учасники «Мама-клубу». Передбачена маса розваг для дітей. Є фонтан.

Як виглядає парк в червні 2021 року, показав міський голова Покрову Олександр Шаповал, опублікувавши чудові фото Євгена Кірюхіна.

Приємного перегляду!

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Покрові реконструюють вже другий парк (фото)

Хіти

To Top