Парасолькову алею у Покрові продовжать влітку –люди у захваті від нової інсталяції

У Покрові повітряні Парасольки зібрали сотні захоплених відгуків. Незабаром ними замайорить уся алея

Ще не минуло тижня, як у сквері біля центральної площі Сірка з’явилася інсталяція з парасольками, а світлини з Покрова облетіли чи не всю Україну. Новий арт-об’єкт  встановили у зоні відпочинку, він наповнив яскравими фарбами це улюблене місце покровчан. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Кілька десятків яскравих парасольок ніби завмерли у повітрі, здається, піднімеш руку і торкнешся цього дива. Вже з перших хвилин алея завоювала серця містян, сотні світлин, захоплених відгуків з’явилися у соцмережах, не обійшли увагою цю подію навіть регіональні та обласні видання. Покров поповнив лави українських та європейських міст, де вулицю прикрасили саме так, створивши неповторний пейзаж та відмінну фотозону.

Але на цьому перетворення не завершаться. На наступний рік парасолькову алею продовжать далі. Влітку, восени та навесні вона радуватиме яскравими фарбами повітряних парасоль. А взимку «вбиратиметься» у нові декорні елементи – різдвяно-новорічні.

Ще одне місце вже має свій неповторний образ. Воно прекрасне і за сонячних променів та ясного неба, і за дощової погоди, коли на яскравих парасольках грають небесні краплі.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:  У Покрові з’явилася алея “Парасольок, що літають” (фото)

To Top