Катастрофічна ситуація у водоканала Марганця (відео)

Водоканал Марганця давно має проблеми. У підприємства величезні борги перед ДТЕК, і останній неодноразово погрожував відключити КП електрику. На жаль, ситуація не змінюється на краще, а, навпаки, погіршується. Про це Nikopolnews стало відомо з відео, оприлюдненому на сайті Марганецької міської ради.

Виконуючий обов’язки директора водоканалу Марганця Андрій Михайлик звернувся до населення і розповів про те, як йдуть справи на підприємстві критичної інфраструктури. За його словами, останнім часом знизився рівень платежів за спожиту послугу. З кожним місяцем борги населення ростуть, і водоканал відчуває катастрофічну нестачу грошей.

Все, що отримує підприємство, йде на оплату електроенергії, але цього не вистачає. Відповідно, зростає борг перед ДТЕК. У будь-який момент місто і прилеглі села можуть залишитися без водопостачання. Через дефіцит коштів страждають співробітники водоканалу, яким нічим платити зарплату.

Андрій Михайлик попросив громадян оплатити спожиту послугу, а якщо немає такої можливості, оформити субсидію. Також він звернувся до керівників територіальних громад, які споживають воду від Марганецького водоканалу, із закликом посприяти фінансово і вирішити проблему спільно.

Чи буде результат від цього звернення? Чи зміниться ситуація на краще? Складно сказати, адже у Марганці один з найвищих тарифів на воду в Україні, і населення, швидше за все, просто не в змозі оплачувати рахунки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Марганці перевізники самовільно підняли ціни на проїзд (відео)

У Дніпрі співробітники водоканалу пробили газові трубу (фото)

У Марганці палали сараї – пишуть про удар блискавки: відео

To Top