Казкові пейзажі: в парку Покрова квітне сакура (фото)

Дивовижні пейзажі можна побачити цією весни у центральному парку Покрова імені Бориса Мозолевського, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Покровської міської ради.

В улюбленому місці відпочинку покровчан та гостей міста квітне рослинний символ Японії – сакура.

Алею сакур висадили три роки тому у західній частині парку, в зоні тихого відпочинку. За цей час деревця декоративної вишні піднялися, а цьогорічної весни постали у всій своїй рожевій красі.

Навіть затяті скептики, хто не вірив, що дерево приживеться за нашої мінливої погоди, погодилися – любов до рослин творить дива.
Дбайливими руками працівників парку декоративна вишня стала окрасою, рожевим цвітом огорнула одну з алей. Її цвітіння вважають унікальним, бо триває лічені дні. На батьківщині вишні, де нараховують понад 16 видів сакури, навіть присвятили свято її цвітінню — Ханамі.
У Покрові це казкове видовище увічнюють у фотосвітлинах. Сакура стала ще одним символом нашого квітучого парку, де можна прогулятися алеями і спостерігати, як тендітні дерева дарують людям свою красу, – зазначають у пресслужбі міського голови Покрова.

 

To Top