Колективна радіостанція Покрова – найкраща в області

Колективна радіостанція Покрова стала найкращою в Дніпропетровській області. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Такими є результати командної роботи спортсменів у 2020 році, які налаштовані на перемоги і у 2021-му, – зазначають у прес-службі міського голови Покрова.

Колективна радіостанція БТДЮ має піввікову славну історію, всі ці десятиліття вихованці незмінного керівника, Почесного громадянина Покрова Миколи Голуба, своїми досягненнями доводять, що радіоспорт не втрачає актуальності. Більше того, він дає путівку у життя. Сотні вихованців обрали технічні спеціальності, серед них і Андрій Панічик, який зараз поряд зі своїм вчителем, Миколою Голубом, займається з дітьми.

З року в рік радіостанція стає лідером, утримуючи пальму першості. Будинок творчості, очолюваний Ніною Якимовою, є одним з небагатьох, де розвивається зв’язок на коротких хвилях.

Цей вид спорту дозволяє дітям не лише мандрувати світом радіохвилями, головне, осягати технічне спрямування та завойовувати золото.

Останні перемоги додали медалей у скриньку колективної радіостанції. Микола Коробка, Ілля Рабольт, Арсеній Скворцов посіли перше переможне місце у Кубку Запорізького Центру науково-технічної творчості дітей та юнацтва «Грані». Микола Коробка та Ілля Рабольт також вибороли золото у змаганнях «Ізмаїл – місто-фортеця» та срібло у Міжнародному турнірі «Слобожанський спринт». Успішно виступила команда і в інших турнірах, зараз очікує офіційне підтвердження своїх перемог.

To Top