Кому свято, а кому пекло: біля Нікополя сьогодні згорів гектар сухої трави

У Нікопольському районі сталася чергова пожежа на відкритій території, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Традиційно, у вихідні та святкові дні зростає кількість пожеж в екосистемах. Це зумовлено тим, що громадяни обирають активний відпочинок в лісах, лісопаркових зонах та на водоймах. Людська халатність та незнання елементарних правил пожежної безпеки на відкритих територіях призводять до масштабних займань, на гасіння яких необхідна велика кількість сил та засобів, – зазначають рятівники.

Сьогодні, 23 серпня, співробітники 28-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області загасили займання на пустирі неподалік вулиці Шкільної села Першотравневе Першотравненської сільської територіальної громади Нікопольського району. Тут вогнем знищено суху траву на площі 1 га.

Рятівники звертаються до громадян:

Шановні мешканці!
Вкотре нагадуємо про небезпеку розведення багать на відкритих територіях і заборону випалювання сухої трави та сміття! При відвідуванні лісових масивів, обов’язково дотримуйтесь правил пожежної безпеки, адже їх порушення може спричинити масштабні пожежі, що матимуть трагічні наслідки!

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі згорів гектар сухої трави (фото, відео)

Біля Нікополя горіла суха трава

Біля Нікополя сталася пожежа – згорів гараж

 

To Top