Місто Ковель, що на Волині, взяло під опіку Марганецьку громаду в рамках проєкту «Пліч-опліч». Підтримуватиме прифронтову територію та допомагатиме відновлюватися.
Про це повідомили у Марганецькій громаді сьогодні, передає Nikopolnews.
Марганецька громада стала учасником національного проєкту «Пліч-о-пліч», підписавши меморандум про співпрацю з громадою-партнером — Ковельська громада, Волинська область, – йдеться у повідомленні пресслужби ММР
Ця ініціатива спрямована на зміцнення згуртованості між громадами, де тилові громади підтримують прифронтові території, які зазнають постійних обстрілів.
У межах національного проєкту „Пліч-о-пліч: згуртовані громади” передбачається співробітництво громад-партнерів з громадами-форпостами задля здійснення спільних заходів для підвищення спроможності громад-форпостів в процесі термінового відновлення житла, соціальної інфраструктури проведенням поточних ремонтів, внаслідок бойових дій або обстрілів, відновлення життєзабезпечення громади, а також гуманітарної та будь-якої іншої допомоги.
Наразі вже понад 100 громад долучилися до національного проєкту.
У Марганці нагадують, що напередодні, 17 грудня, на Конгресі місцевих та регіональних влад Віцепремʼєр-міністр Олексій Кулеба вже представив проєкт «Пліч-о-пліч», підкресливши його важливість для країни.
Сподіваємося, що реалізація цього проєкту принесе позитивні результати для нашої громади, покращить умови життя та сприятиме відновленню, – йдеться у повідомленні
Ковель взяв під опіку Марганецьку громаду: що відомо про це місто і як воно виглядає
Ковель — місто в Україні, адміністративний центр Ковельської міської громади та Ковельського району Волинської області. У 2008 та 2011 роках Ковель перемагав у всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» серед міст із населенням до 100 тисяч мешканців.
Територією міста тече річка Турія, на якій збудовано міське водосховище.
Історія Ковеля надзвичайно багатогранна. Її торкнулося литовсько-руське управління і панування Речі Посполитої, царсько-російська колонізація і Друга Річ Посполита, сталінська диктатура й гітлерівська окупація, комуністично-радянська система й становлення незалежності України. У міському історичному музеї зберігається та експонується понад три тисячі експонатів з історії міста Ковеля. Ковель пережив злети й падіння, досягав розквіту й дощенту руйнувався, але його завжди відбудовували.
Населення Ковеля — 69 342 мешканців (станом 1 січня 2015 року). Місто є другим за населенням (після Луцька) і перше за площею в області.
Як виглядає Ковель: ось декілька фото
Нагадаємо, раніше ми повідомляли: Місто Калуш візьме під опіку Нікополь: яку допомогу обіцяють (фото)
А також: Смолінська громада допомагатиме відновлюватися Червоногригорівській на Нікопольщині