На прифронтовій Нікопольщині мешканці облагороджують свої населені пункти попри війну і постійні обстріли. Адже людині у будь яких умовах хочеться залишатися людиною і бачити навколо себе красу.
Про позитивні зміни і продуктивну працю розповідають у Червоногригорівській громаді. Тут робота навесні кипить, передає Nikopolnews.
«Кожна клумба – це символ надії»
У Придніпровському старостинському окрузі з кожним днем стає більше гарних і доглянутих куточків. Завдяки зусиллям працівників старостату та благоустрою, звичайні пустирі, які ще донедавна були зарослі травою та бур’янами, перетворюються на затишні мініпарки і квітучі алеї.
На місці колишніх непримітних ділянок тепер з’являються нові зелені зони з декоративними деревами. Їх висаджують продумано, з урахуванням естетики та гармонії простору. А ще — із запасом на майбутнє: дерева зростатимуть разом із оновленим селом, створюючи тінь і затишок для наступних поколінь.
Окрему увагу працівники приділяють квітникам. Найпопулярнішими стали троянди — їх висаджують у вигляді акуратних алей уздовж доріг, біля адмінбудівель та зупинок. Яскраві квіти створять настрій і викличуть посмішку навіть у похмурий день.
Ми хочемо, щоб мешканці відчували, що їхня громада — це не просто місце проживання, а простір, про який дбають і в який хочеться вкладатися,— кажуть у старостаті
Роботи тривають у різних частинах округу.
І кожен такий мініпарк, кожна клумба — це не просто результат праці, а символ змін і надії. Навіть у воєнний час село живе, змінюється і розквітає — завдяки тим, хто вірить у майбутнє і творить його власними руками, – йдеться у повідомленні
На прифронтовій Нікопольщині мешканці облагороджують свої населені пункти
А у селі Кам’янське тривають роботи з благоустрою територій, де нещодавно проводилась заміна старого водогону на новий пластиковий.
Після завершення важливого етапу оновлення водопостачання, працівники комунального підприємства прибрали залишки ґрунту, вирівняли та розволочили землю на місці проведених розкопок.
Ці дії не лише покращили вигляд вулиці, а й дозволили місцевим мешканцям знову комфортно пересуватись та користуватись оновленими ділянками, – кажуть у громаді
Але на цьому роботи не завершуються. Розпочато новий етап – облаштування ще однієї проблемної території, де раніше розташовувались старі підвали. Ці закинуті конструкції роками використовувались окремими мешканцями як стихійні сміттєзвалища. Сміття, вивезене у підвали, не лише створювало непривабливу картину, а й становило екологічну небезпеку.
Зараз тут проводиться розчищення території та підготовка до подальшого облаштування. У планах – або повна ліквідація старих підвалів, або їх переобладнання, аби унеможливити подальше накопичення сміття та забезпечити порядок.
Дякуємо свідомим жителям, які не залишаються осторонь і допомагають підтримувати чистоту в рідному селі. Разом ми змінюємо Кам’янське на краще – крок за кроком! – йдеться у повідомленні офіційного телеграм-каналу громади
Ще новини Нікопольщини: Зі спеціального екологічного фонду: у Червоногригорівській громаді проводять роботи з озеленення
А також: Вивезли тонни сміття: на Нікопольщині захаращену територію перетворили на затишний куточок