Красиві клумби Покрова – скільки це коштує?

У Покрові, звичайно ж, є проблеми. Так, мешканці скаржаться на дорогу воду поганої якості, відсутність гарної роботи та відтік молоді, засилля наркоманії тощо. Але ось що стосується естетичного вигляду міста, у всякому разі його центру, – тут Покров приклад для багатьох.

В черговий раз міський голова Олександр Шаповал опублікував на своїй сторінці красиві знімки. На них – ландшафтні композиції, створені озеленювачами міста. А Nikopolnews поцікавився, у скільки Покрову обійшлися в цьому році квіти, висаджені на клумбах.

Ось так сьогодні виглядає Покров. Багато жителів Нікополя і Марганця постять ці фото, захоплюючись красою, яку створили сусіди.

Заглянувши на сайт державних закупівель Прозоро, ми дізналися, що навесні цього року в Покрові двічі безуспішно намагалися провести тендер на закупівлю саджанців квітів – торги скасовували через подання менше двох заявок на участь в аукціоні. Тому в третій раз тендер провели за спрощеною процедурою. Договір уклали напряму – з ФОП Грицуля Віктор Георгійович, зареєстрованим у Нікополі. Підприємець продав Покрову 27435 саджанців за 500 000 гривень.

Нагадаємо, в Нікополі в цьому році закупили квітів на 1 155 500 гривень. За ці гроші придбали трохи більше 40 тисяч саджанців квітів і 2200 квадратних метрів рулонного газону. ТУТ можна дізнатися, які саме квіти купили.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі центральна клумба перетворилася на грибну галявину (фото)

У Нікополі викорчували 325 пнів. Скільки залишилось? (фото)

Як живуть діти у новому малому груповому будинку в Покрові (фото)

 

To Top