Допомога українцям
53
53

Авіамоделісти Покрова стали переможцями всеукраїнських змагань з кордових моделей (фото)

Авіамоделісти Покрова стали переможцями всеукраїнських змагань з кордових моделей. Змагання пройшли на Львівщині у місті Стрий.

Про це повідомили на сайті міської ради, передає Nikopolnews.

Нещодавно у Львівській області пройшли Всеукраїнські відкриті змагання з кордових автомоделей серед учнівської молоді (ІV ранг) та Чемпіонат України з автомодельного спорту Національної української федерації автомодельного спорту. У них взяли участи і авіамоделісти з Покрова. Для змагань вони підготували 20 моделей. Здобули друге командне місце і 10 медалей.

Так, Олександр Мельніков та Софія Брашнець  підтвердили кандидатство у майстри спорту України.

Показали себе вихованці Володимира Томілова і в особистих заїздах:

Софія Брашнець – І м. – модель “АМ-1К” (рекорд 170 км/год), І м. – модель “Темп -1”, ІІІ м. – модель “Темп-2”.

Олександр Мельніков – І м. – модель “Темп – 1”, ІІІ м. – модель “АМ-1”, ІІІ м. – модель “Е1К”.

Віра Дубровіна – І м. – модель “АМ-1”, ІІ м. – модель “ЕЛ1”, ІІІ м. – модель “К1”.

Денис Прус – І м. – модель “АМ-2К” (рекорд 202 км/год), ІІ м. – модель “Темп-2”, ІІІ м. – модель “АМ-2”.

Наймолодший учасник змагань, дебютант Ярослав Курочка посів ІІІ місце в змаганнях моделей “К2”.

Тренер Володимир Томілов,  посів ІІІ місце у класі моделей Е4 Чемпіонату України з автомодельного спорту Національної української федерації автомодельного спорту.

Вітаємо!

Авіамоделісти Покрова стали переможцями всеукраїнських змагань з кордових моделей: фото

450543837 890472616453180 2006833579588137618 n

450543984 890472659786509 7807835000394814620 n

450549344 890472599786515 8120733046189895265 n

450636914 890472543119854 74880989013726885 n

450646823 890472526453189 2824556277411894625 n

450666581 890472593119849 929766140474582835 n

Ще новини Нікопольщини: Тайбоксери з Покрова стали переможцями Чемпіонату світу (фото)