Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
765
765

Мешканці Червоногригорівської громади можуть отримати грошову допомогу від ООН

Мешканці Червоногригорівської громади

Мешканці Червоногригорівської громади можуть отримати грошову допомогу від ООН. Про це повідомили у телеграм-каналі громади, передає Nikopolnews.

«До уваги мешканців Червоногригорівської ТГ! Повідомляємо, що 16 жовтня (з 10:30 до 16:30) в с. Дмитрівка Червоногригорівської ТГ вул. Центральна, 94-В (Будинок Культури) буде працювати мобільний пункт реєстрації на грошову допомогу від УВКБ ООН за підтримкою БФ «Право на захист» для мешканців смт Червоногригорівка, с. Придніпровське, с. Мусіївка, сщ Кам’янське, с. Дмитрівка, с. Борисівка, с. Привільне», йдеться у повідомленні.

Якщо Ви вже отримували грошову допомогу, то повторно подати заявку не можна.

Мешканці Червоногригорівської громади можуть отримати грошову допомогу від ООН

Отримати грошову допомогу від ООН можуть:

  • родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
  • родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
  • родини з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання, інше. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
  • Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

photo 2023 10 05 07 15 23

Для оформлення заявки необхідно:

  • ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;
  • місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів);
  • податковий номер (необхідний для виплати допомоги);
  • свідоцтво про народження дітей (за наявності);
  • номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки «єПідтримка» не підходять.
  • будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо)

Якщо особа має довідку ВПО, або акт про пошкоджене майно, довідку про хронічне захворювання, або медичну довідку про ураження від обстрілу або інвалідність – її обов’язково треба мати з собою!

Запис та реєстрація на отримання грошової допомоги ведеться безпосередньо представниками організації! Реєстрація буде проводитись за попереднім записом та живою чергою.

Гаряча лінія УВКБ ООН: 0800307711

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×