Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
341
341

У Червоногригорівській громаді людям з інвалідністю видали продуктові набори (відео)

У Червоногригорівській громаді людям з інвалідністю видали продуктові набори (відео)

У травні, у Червоногригорівській громаді людям з інвалідністю видали продуктові набори. Їх надала громадська організація «Друзі спільноти Святого Егідія».

Про це йдеться в опублікованому Євгеном Євтушенко сюжеті, передає Nikopolnews

З 1 вересня 2023 року Нікопольська РВА співпрацює з громадською організацією «Друзі спільноти Святого Егідія». За цей час допомогу від благодійників отримали 216 родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, 146 працівників освітніх закладів і 200 рятувальників  Нікополя, 191 співробітник «швидкої» допомоги.

цщй=уцй

А у травні продуктові набори від благодійників отримали люди з інвалідністю, що проживають у Червоногригорівській громаді.

У Червоногригорівській громаді людям з інвалідністю видали продуктові набори: відео

«За моєю спиною  люди нашої громади отримують  гуманітарну допомогу. Вона надійшла завдяки тісній співпраці голови нікопольської РВА Євгеном Євтушенко, голові Червоногригорівської громади Олександром Прокопенко від спільноти «Друзі спільноти Святого Егідія». Ця гуманітарна допомога  представляє собою, як харчового, так і не харчового напрямку», сказав Сергій Лалов. Заступник  голови Червоногригорівської громади.

Будь-яка підтримка людей, які живуть у зоні активних бойових дій допомагає  людям пережити терор росіян.

«Мама мені зателефонувала і сказала, мені потрібно допомога. Приїдь допоможи. Моя мама – жінка з інвалідністю. Вона живе недалеко від берега. Там постійно прильоти. Дуже хвилюється, але виїжджати не хоче. За собак переживає», говорить молода мешканка громади.

йййй

«Важлива допомога. Як матеріальна, так і моральна. Що про нас хтось пам’ятає  і піклується», говорить ще одна мешканка громади.

Новини Нікополя і району: Гуманітарна допомога у Червоногригорівській громаді: що видавали мешканцям на минулому тижні

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×