Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
153
153

Жителів і гостей міста Покров закликають долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання

міста Покров

Жителів і гостей міста Покров закликають долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання о 09:00.

Про це повідомили на офіційному сайті міської ради, передає Nikopolnews.

Щоранку о 9 годині у Покрові, як і по всій країні, триває хвилина мовчання. В цей час Україна вшановує тих, хто загинув внаслідок війни росії проти України — наших Захисників, Захисниць та мирних мешканців.

«Закликаємо вас приєднуватися до цього символу пам’яті і пошани, аби подумки подякувати Героям», йдеться у повідомленні.

Жителів і гостей міста Покров закликають долучитися до хвилини мовчання

12333

У цей час запроваджено зупинку транспорту на дорогах міста – як громадського так і приватного. Працівники поліції нагадуватимуть водіям про важливість зупинки.

«Це лише 60 секунд… Але саме в ці миті ми стаємо єдиною спільнотою – вдячною, сильною, яка пам’ятає…», додали у міській раді.

 

Ще новини Нікопольщини: Ще трьом полеглим Захисникам надали звання «Почесний громадянин міста Покров» (посмертно)

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо