Радіо НІКОПОЛЬ
Допомога українцям
308
308

Увага, шахраї! на Нікопольщині невідомі телефонують і просять перерахувати кошти на потреби 301 бригади від імені начальника РВА

на Нікопольщині невідомі телефонують і просять перерахувати кошти на потреби 301 бригади від імені начальника РВА

На Нікопольщині невідомі телефонують і просять перерахувати кошти на потреби 301-ї бригади від імені начальника РВА Івана Базилюка.

Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук», передає Nikopolnews.

Іван Базилюк отримав інформацію, що невідомі особи телефонують фермерам та підприємцям Нікопольського району. Представляючись його уповноваженими особами, просять перерахувати кошти на потреби 301-ї бригади.

На Нікопольщині невідомі просять кошти від імені начальника РВА

на Нікопольщині невідомі телефонують і просять перерахувати кошти на потреби 301 бригади від імені начальника РВА 2

«Я не здійснюю таких звернень і нікого не уповноважував діяти від мого імені», офіційно заявив посадовець.

Іван Базилюк закликав людей бути пильними. Не піддаватися на маніпуляції. Орієнтуватися лише на офіційні джерела інформації.  У випадку отримання подібних звернень, Іван Іванович радить звертатися до правоохоронних органів.

Ще новини Нікопольщини: У Нікополі пошкоджені будинки, у Кривому Розі є загибла і поранені, ворог також атакував Синельниківщину та Павлоградський район (фото)

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо