Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2869
2869

На Нікопольщині чоловік отримав повістку і відмовився від мобілізації: яке покарання він отримав

На Нікопольщині чоловік отримав

На Нікопольщині чоловік отримав повістку і відмовився від мобілізації. Йому призначили покарання у вигляді одного року іспитового терміну.

Пише сайт «Відкритий», передає Nikopolnews.

У квітні Томаківський районний суд визнав придатним до служби одного з мешканців нашого району. Наступного місяця він отримав повістку. Але відмовився від мобілізації. Свою поведінку він пояснив тим, що у нього залишилася хвора матір,  яка після операції потребує догляду. До того ж його колишня дружина є інвалідом першої групи. А їх спільна дитина є малолітньою особою.

На Нікопольщині чоловік отримав повістку і відмовився від мобілізації

0aa9618ee7146735

«Крім того, рідний брат – є військовослужбовцем ЗСУ, проходить службу на Запорізькому напрямку. Він єдиний, хто може надати допомогу хворій матері, хворій колишній дружині, малолітній доньці. Обвинувачений постійно виїжджає в зону бойових дій та допомагає брату проводити ремонт військового автомобіля», йдеться у повідомленні суду.

Під час суду чоловік визнав свою провину і розкаявся. Він зазначив, що дійсно ухилився від мобілізації. Чоловік уклав угоду з прокурором. Суд визнав його винним за статтею 336 Кримінального кодексу України і засудив до 1 року іспитового терміну.

Новини Нікополя і району: Мешканця Нікополя судили за ухилення від мобілізації – що вирішив суд

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×