Наслідки обстрілів Нікополя та району 11 квітня, показали у ДСНС. Є загиблий і поранена.
Повідомляє Nikopolnews.
Сьогодні під ударом ворога опинилися Нікопольський та Криворізький райони. Окупанти цілили по інфраструктурі, автомобілях та житлових будинках мирних мешканців.
У Нікополі внаслідок влучання FPV-дрона загинув 67-річний чоловік, який перебував за кермом вантажівки. Виникла пожежа. Її приборкали вогнеборці. Протягом дня атаки по місту спричинили займання ще двох вантажних авто.
У Марганці ворожі безпілотники поцілили у житловий сектор. Поранення отримала 64-річна жінка. На території приватного домоволодіння вогонь охопив дві господарчі споруди. Надзвичайники ліквідували загоряння.
Наслідки обстрілів Нікополя та району: фото




Ще новини Нікопольщини: Сталися пожежі, є загиблий і багато поранених: про наслідки обстрілів Нікополя та району, розповіли у ДСНС




