На Нікопольщині фіксують зміну у ворожих атаках. Разом з дронами росіяни використовують і DJI Mavic.
Повідомив екс-начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко, передає Nikopolnews.
Все частіше фіксуються випадки супроводження російських FPV-камікадзе і літачків-камікадзе квадрокоптерами DJI Mavic. Росіяни використовують їх у парах для здійснення атак по прибережних населених пунктах Нікопольського району.
На Нікопольщині фіксують зміну у ворожих атаках

«DJI Mavic в такій парі не атакує, він слугує додатковими очима для пілотів ударних БпЛА. Тобто, побачивши у небі Мавік ви повинні розуміти, що десь поряд може бути FPV-камікадзе або літачок типу «Молнія», написав Євген Євтушенко.
Ще новини Нікопольщини: Ворог полював на транспорт у Нікополі, бив по будинках і адмінбудівлі – серед постраждалих поліцейська, також під ударом були громади району, Кривий Ріг і Синельниківщина – поліція (фото)




