Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
631
631

Нікопольщину відвідав директор благодійного фонду GEM Майкл Капоні (відео)

Нікопольщину відвідав директор благодійного фонду

28 лютого Нікопольщину відвідав директор благодійного фонду GEM  Майкл Капоні. Про це повідомив начальник РВА Євген Євтушенко, передає Nikopolnews.

На території Нікопольського району свою благодійну місію продовжує фонд GEM. Сьогодні наш регіон відвідав його генеральний директор Майкл Капоні. Він зустрівся з начальником РВА Євген Євтушенко. Разом вони відвідали місто Марганець та село Зоря.

Як ми вже писали, для Марганецької лікарні Майкл передав потужний генератор. Аналогічний генератор він передав і навчальному закладу у селі Зоря. Окрім того, Майкл Капоні разом з Євгеном Євтушенко. проінспектували видачу продуктових наборів.

22

«Вражений незламністю українців. Дуже позитивні люди. Дуже дружні обличчя і ми реалізуємо разом багато програм по всій Україні. Зокрема у Нікопольському районі. Ми звісно будемо продовжувати підтримувати район», сказав Майкл Капоні.

Нікопольщину відвідав директор благодійного фонду GEM  Майкл Капоні: відео

Мешканці Нікопольщини дуже вдячні благодійникам за допомогу. Особливо люди пенсійного віку. Під час зустрічі з керівниками фонду Євген Євтушенко обговорив напрямки роботи фонду у 2024 році на Нікопольщині та подальшу допомогу.

«Ми дякуємо Майклу за ту допомогу, яку він надає нашому району. Це і вода, і продуктові набори. В період руйнування Каховської ГЕС та зараз волонтери фонду GEM підтримують наших мешканців й допомагають їм вирішувати свої питання. Я дякую Майклу за цю суттєву допомогу», додав Євген Євтушенко.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×