Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
305
305

Начальник Нікопольської РВА провів зустріч з представником ООН: про що говорили 

Начальник Нікопольської РВА

Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко провів зустріч з представником ООН. Організація продовжує працювати у районі, передає Nikopolnews.

«Спілкувався з представником ООН, який координує роботу організації в регіоні. У Нікопольському районі Організація Об’єднаних Націй працює майже з початку повномасштабного вторгнення», написав Євген Євтушенко.

За його словами, Результати цієї роботи жителі району спостерігають у вигляді продовольчої допомоги від WFP (набори продуктів, які співпрацюють із Нікопольською РВА зі СпівДом, що місяця отримує частину мешканців) у вигляді грошової допомоги та будівельних матеріалів від МОМ, яка є частиною ООН та багатьох інших прикладах.

Начальник Нікопольської РВА провів зустріч з представником ООН

Начальник Нікопольської РВА

«За міжнародною допомогою вже маємо реалізовані грантові проекти.Наприклад – придбання насосів і труб для відновлення водопостачання в наших громадах. Дуже важливо, щоб Організація та її програми продовжили працювати на території району і в наступному році. Це дозволить підтримати жителів району продуктами харчування, будівельними матеріалами, вартістю та реалізовувати інфраструктурні об’єкти. Попередньо, така домовленість досягнута», додав Євген Євтушенко

 

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×