Радіо НІКОПОЛЬ
Допомога українцям
480
480

Журналісти «Суспільне Дніпро» потрапили під обстріл на Нікопольщині

потрапили під обстріл на Нікопольщині 2

30 березня журналісти «Суспільне Дніпро» потрапили під обстріл на Нікопольщині. Постраждалих немає.

Повідомили на сайті ІМІ, передає Nikopolnews.

Того дня  знімальна група з Дніпра під час роботи в селі Капулівка Покровської громади потрапила під мінометний обстріл. Роман Михальчук та Даниїл Ніколаєнко знімали репортаж про життя цивільних під постійними обстрілами. Журналісти збиралися записати журналіста у кадрі (стендап – авт), в той самий час почався обстріл з тимчасово окупованої території Запорізької області.

 Журналісти «Суспільне Дніпро» потрапили під обстріл на Нікопольщині

потрапили під обстріл на Нікопольщині 3

«Під час запису стендапу по нас почали відпрацьовувати мінометники з окупованої частини Запорізької області. Росіяни, вочевидь, помітили через оптику поліцейську автівку і нас в бронежилетах та касках. Ми почули свист снаряду, що влучив посеред вулиці приблизно за 100 метрів від нас. Варіанту кудись сховатися одразу не було, бо це секунди. У порівнянні з ФПВ, це було набагато страшніше, бо не розумієш куди саме влучить» – розповів Роман Михальчук.

потрапили під обстріл на Нікопольщині

  Журналісти встигли лягти на землю та перечекати перші вибухи, потім добігли до поліцейської автівки та поїхали. Але обстріл не зупинився

«Ми сіли в машину до поліції і вже неподалік від неї «прилетіло» ще раз. Ми звідти чимдуж чкурнули. Поліція каже, що стріляли по нам, тому що  росіяни помітили з «мавіків» поліцейську машину та людей», – сказав Даниїл Ніколаєнко.

Міна розірвалась за 50 метрів від авто. Постраждалих серед поліцейських та журналістів немає.

Ще новини Нікопольщини: Жили разом з власником у підвалі: 16 козлів евакуювали на Дніпропетровщину з Оріхова – ЗМІ

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо