5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

920
920

Ми можемо сидіти на каші, аби все було добре: Першотравненська громада отримала гуманітарну допомогу від благодійників

Вже не вперше Першотравненська громада отримала гуманітарну допомогу від благодійників отримала гуманітарну допомогу від некомерційної американська організація GEM. Про це йдеться у сюжеті, який опублікував начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко, передає Nikopolnews.

1-го серпня з робочим візитом він відвідав вищезгадану громаду.

«Сьогодні, ми працювали на території Першотравненської громади. Питання типові, як і для інших громад району. Водопостачання, забезпечення мешканців гуманітарною допомогою. До речі сьогодні на територію громади працював фонд GEM. Користуючись нагодою дякую всім благодійним організаціям, які працюють на території району. Це – фонд GEM World Program разом із СпівДія й інші благодійники», –сказав Євген Євтушенко.

Про тісну роботу з Нікопольською РВА розповідає і голова громади Тамара Литовченко.

«Ми плідно співпрацюємо з головою Нікопольської РВА Євгеном Євтушенко. У випадку зустрічі з благодійними фондами він переадресовує їх на нашу громаду. Ми отримуємо допомогу не тільки в надані підвізної та бутильованої води, а й продуктових наборах. Сьогодні ми вчергове отримали гуманітарну допомогу від GEM», говорить голова громади.

Першотравненська громада отримала гуманітарну допомогу від благодійників: відео

Напередодні благодійники доставили питну бутильовану воду та продуктові набори у населені пункти громади. А місцеве самоврядування визначили категорії, як її отримують. Серед них – багатодітні родини, пенсіонери – ВПО, місцеві пенсіонери й дітям з інвалідністю.

«Ми отримуємо гуманітарну допомогу раз на місяць. Дякуємо їм за це(благодійникам – авт.) Нам треба мир. Ми навіть можемо на каші на одній без масла сидіть, аби було все добре », – говорить місцева жителька.

 

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×