Допомога населенню
66
66

У Покрові пройшли шахові турніри (фото)

Напередодні Нового року у Покрові пройшли три шахові турніри. Про це повідомили на сайті міської ради, передає Nikopolnews.

Змагання зібрали як початківців, так і досвідчених шахістів від 12 до 82 років. Голова ГО «Шахи для життя» Валерій Косолапов розповів, що у турнірі брали участь 8 учасників другого та третього розрядів. Вони грали у швидкі.

Як зазначили організатори, змагання проходило в напруженій боротьбі. Переможцем став 12-річний нікопольчанин Микита Бєляшевський, який набрав 6 очок із 7. Друге місце посів досвідчений шахіст Юрій Помогайбо, який теж набрав 6 очок, але програв особисту зустріч. Бронзу виборов Сергій Зиков. Напередодні цієї зустрічі пройшли ще два шахових турніра.

У першому взяли участь 8 досвідчених шахістів 1 розряду. Вони грали в бліц у два кола. Золоту нагороду виборов Сергій Слєсарчук з міста Покров. Срібло у 12-річного нікопольчанина другорозрядника Микити Бєляшевського, який показав чудову гру на рівні першого розряду. А бронзову нагороду отримав нинішній чемпіон міста Покров з шахів Сергій Коротаєв.

У другому турнірі з швидких шахів була запекла боротьба серед 6 шахістів другого та третього розрядів. Тоді переможцем став Олександр Гродецький.