Радіо НІКОПОЛЬ
Допомога українцям
190
190

Врятував жінку з палаючої квартири: історія рятувальника з Нікопольщини

Нікопольщини

Рятувальник з Нікопольщини Артем Попов неодноразово виїжджав на ліквідації наслідків обстрілів. А у лютому 2026 року врятував жінку з палаючої квартири.

Розповіли про чоловіка у ДСНС в рамках рубрики «Герої без зброї», передає Nikopolnews.

Артем Попов — командир відділення пожежно-рятувального підрозділу в у місті Покров.У професії він понад 15 років. Шлях рятувальника обрав із бажання допомагати людям у небезпеці.  Чоловік переконаний, що рятувальниками стають ті, хто не може залишатися байдужим до чужого горя.

«Від початку повномасштабного вторгнення десятки разів виїжджав на ліквідацію наслідків обстрілів і порятунок людей. Щодня стикається з руйнуваннями та людським болем, але саме бажання допомогти дає йому сили працювати далі», йдеться у повідомленні.

У лютому 2026 року під час нічної пожежі разом із караулом врятував літню жінку, яка не могла самостійно вибратися з охопленої вогнем квартири.

Історія рятувальника з Нікопольщини

Нікопольщинии

 Рятувальнику також запам’ятав й пожежа в гуртожитку взимку. Очолюючи ланку ГДЗС, Артем проводив розвідку. За дверима квартири, де сталася пожежа, перебували двоє дітей. Рятувальники швидко винесли їх у безпечне місце, після чого зігріли та заспокоїли в пожежному автомобілі.

«Кожен обстріл — це нові руйнування та пожежі. Ми працюємо навіть попри ризик повторних ударів, адже люди чекають на допомогу», — говорить Артем.

Рятувальник говорить: найважче у професії — постійний ризик і відповідальність за життя людей. Сили Артему Попову дають підтримка близьких і усвідомлення важливості своєї справи.

Артем Попов має численні нагороди. Зокрема й відзнаку МВС.

 

Ще новини Нікопольщини: Поранену у Нікополі жінку доправили до лікарні: рятувальники усували наслідки обстрілів району 18 березня

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо