Школярів Покрова навчали правилам безпеки. Заняття провели правоохоронці в одному з місцевих ліцеїв.
Повідомили на сайті поліції, передає Nikopolnews.
Напередодні Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки до ліцеїстів завітали поліцейські спецпідрозділу «Білі Янголи». Вони провели для дітей пізнавальні заняття, присвячені правилам мінної безпеки та поводженню з вибухонебезпечними предметами.
Керівник підрозділу та інспектор поліції, не тільки розповідали, а й демонстрували навчальні матеріали. За допомогою макетів вони показали, як можуть виглядати різні типи вибухонебезпечних пристроїв.
Школярів Покрова навчали правилам безпеки: відео
«Небезпечні предмети часто маскуються під звичайні речі, саме тому вони становлять особливу загрозу», наголосили правоохоронці.
Діти уважно слухали поліцейських й ділилися власними історіями. У свою чергу, освітяни ж наголосили на необхідності проводити подібні заходи й надалі. Адже в умовах війни знання правил безпеки — не просто обізнаність, а шанс зберегти життя.



Ще новини Нікопольщини: Під прицілом війни: у Нікополі поліцейські відпрацьовують дії у надзвичайних ситуаціях (фото)




