72
72

Спортсменка з Нікопольщини стала бронзовою призеркою області зі спортивного туризму

Спортсменка з Нікопольщини стала бронзовою призеркою області зі спортивного туризму. Вони пройшли 8 червня.

Повідомила Інна Шостак, передає Nikopolnews.

На змаганнях спортсменка з Покровської сільської громади Наталя Бичкова здобула бронзу.

«Вітаємо нашу спортсменку, бронзову призерку, на Відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивного туризму – скандинавської ходьби, у віковій категорії 40-49 років», йдеться у повідомленні.

Спортсменка з Нікопольщини стала  бронзовою призеркою області зі спортивного туризму: фото

447965550 979813270817789 8621835789843766214 n

447976868 979810880818028 6296036197782714322 n

Новини Нікополя і району: Спортсменка з Дніпропетровщини виборола «срібло» на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики