Допомога українцям
37
37

Спортсмен з Покрова став срібним призером чемпіонату світу з тайського боксу

Спортсмен з Покрова Владислав Куліш став срібним призером чемпіонату світу з тайського боксу. Змагання пройшли 19 вересня у Таїланді.

Про це повідомили на офіційному сайті міської ради, передає Nikopolnews.

У четвер в Таїланді завершився чемпіонат світу з тайбоксу серед молоді. У ньому взяли участь 93 національні федерації з різних країн світу.  На цих змаганнях Україну представляли двоє вихованців заслуженого тренера України Ігоря Мациборка Владислав Куліш і  Анатолій Маринеско.

Спортсмен з Покрова став срібним призером чемпіонату світу з тайського боксу 2

Під час змагань Владислав Куліш проявив себе як лідер української команди.  У півфіналі він змагався зі спортсменом із США у ваговій категорії 54 кг, де показав неабияку силу і волю до перемоги. А у фіналі показав  хлопець здобув срібло.

Спортсмен з Покрова став срібним призером чемпіонату світу з тайського боксу 3

Анатолій Маринеско успішно пройшов до 1/8 фіналу. Але під час бою з канадським спортсменом йому не вдалося пройти далі.  Участь хлопця в такому масштабному заході стала важливим етапом його спортивної кар’єри та підтвердженням його потенціалу.

На цих змаганнях команда з Украъни здобула 8 золотих, 9 срібних і три бронзові медалі.

Вітаємо спортсменів та їх тренера!

Ще новини Нікопольщини: Баскетболіст з Нікополя став бронзовим призером чемпіонату України