102
102

Спортсменка з Покрова здобула бронзу на престижних змаганнях (фото)

Спортсменка з Покрова здобула бронзу на престижних змаганнях. Про це повідомили на сайті міської ради, передає Nikopolnews.

«Вихованка ДЮСШ ім. Дані Дідіка Ліза Литвиненко представляла збірну України на престижному турнірі Великого шолома з дзюдо, що проходив 16-18 лютого в столиці Азербайджану. Дівчина впевнено провела змагання у ваговій категорії до 78 кг та виборола бронзу!», йдеться у повідомленні.

на престижних змаганнях

В Баку пройшов міжнародний турнір світової серії Grand Slam 404. У ньому взяли участь дзюдоїсти з 62 країн. Серед них була і Збірна України. До складу якої входить 20-річна покровчанка Єлизавета Литвиненко На цих змаганнях вона виборола бронзову медаль у вазі до 78 кг.

Спортсменка з Покрова здобула бронзу на престижних змаганнях

428598748 798457122321397 1594542443306424779 n

«Шлях до нагороди Ліза розпочала з перемоги над кіпріоткою, в чвертьфіналі за «Шидо» поступилася своїй партнерці зі збірної України Юлії Курченко, у втішній сутичці перемогла представницю Косово, і в поєдинку за бронзу виграла у спортсменки зі Словенії Метки Лобнік. Всі три перемоги здобувала впевнено – іппонами», розповіли у міській раді.

428602031 798457135654729 5684906835767686108 n

Змагання в Баку Збірна України з дзюдо завершила змагання з трьома медалями – срібло й дві бронзи. Серед найсильніших команди й уродженка місто Покров Єлизавета Литвиненко.

«У ході старту спортсмени виборювали медалі та призи, але, головне, рейтингові бали кваліфікації до Олімпійських Ігор-2024 в Парижі», додали у повідомленні