Допомога українцям
17
17

У Марганці 22 червня подача води здійснюється з пониженим тиском: названо причину

У Марганці 22 червня подача води здійснюється з пониженим тиском

У Марганці 22 червня подача води здійснюється з пониженим тиском. Названо причину.

Повідомили у КП «Марганецьводоканал», передає Nikopolnews.

У Марганці 22 червня подача води здійснюється з пониженим тиском

У зв’язку з регулярними знеструмленнями насосних станцій на магістральному водогоні «Хортиця (ДВС2) – Томаківка – Марганець – Нікополь – Покров», подача води на насосно-фільтрувальну станцію здійснюється з перебоями. В зв’язку з цим подача води на місто буде здійснюватися с пониженим тиском.

У Марганці 22 червня подача води здійснюється з пониженим тиском 2

Людей просять з розумінням  поставитися до ситуації. Заздалегідь зробити триденний необхідний запас води.

«Подальшу інформацію про стан водопостачання на місто буде опубліковано на офіційному сайті підприємства. Приносимо вибачення за тимчасові незручності», – зазначили у повідомленні.

Ще новини Нікопольщини: Працювала у банківській сфері… Названо імʼя вбитої жінки у Нікополі 8 червня (фото)

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо