У Марганці 22 червня подача води здійснюється з пониженим тиском. Названо причину.
Повідомили у КП «Марганецьводоканал», передає Nikopolnews.
У Марганці 22 червня подача води здійснюється з пониженим тиском
У зв’язку з регулярними знеструмленнями насосних станцій на магістральному водогоні «Хортиця (ДВС2) – Томаківка – Марганець – Нікополь – Покров», подача води на насосно-фільтрувальну станцію здійснюється з перебоями. В зв’язку з цим подача води на місто буде здійснюватися с пониженим тиском.

Людей просять з розумінням поставитися до ситуації. Заздалегідь зробити триденний необхідний запас води.
«Подальшу інформацію про стан водопостачання на місто буде опубліковано на офіційному сайті підприємства. Приносимо вибачення за тимчасові незручності», – зазначили у повідомленні.
Ще новини Нікопольщини: Працювала у банківській сфері… Названо імʼя вбитої жінки у Нікополі 8 червня (фото)




