Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
6942
6942

«А що ви хочете, щоб вам хороми дали?»: у Марганці пенсіонерка з сином три роки живе без комунікацій

у Марганці пенсіонерка

У Марганці пенсіонерка з сином три роки живе без комунікацій. Їх історію розповіли журналісти сайту «Суспільне», передає Nikopolnews.

У Марганці в гуртожитку протягом трьох років без комунікацій живе 87-річна Анна Бабенко з сином. Жінка готує їжу готує за допомогою газового балона, а температура в кімнаті — нижче трьох градусів.

548130f164eabcdc

«Я сплачувала все регулярно: ми як люди, які пережили війну й голод — звикли все сплачувати вчасно», каже жінка

Анна Бабенко розповіла: взимку максимальна температура у кімнаті до трьох градусів тепла.

«Бурульки висіли, капало нам на голову: ми мокрі, вдягнуті спали. Три роки не могли вдітися. Наллю в кружечку водички, холодно – замерзає вода», говорить пенсіонерка.

По допомогу в пошуку нормального житла жінка зверталася до Марганецького виконкому. Та відповіді не отримала.

89bf9634ffaf88b6

«А що ви хочете, щоб вам хороми дали? Не треба нам хороми, дайте кімнатку, щоб ми хоч зиму перезимували», – сказала Анна Бабенко.

Секретар Марганецької міськради Анатолій Деркач пояснив: виконком пропонував жінці переїхати в інше житло, але вона відмовилася.

«Їм там дозволили пожити. В терцентр, пропонували жити у квартирі, але вона відмовляється. Ми їй казали: ти можеш там жити, але потрібно сплачувати комунальні послуги. Вона сказала «мені це не потрібно, я буду набирати воду ходити», – сказав Анатолій Деркач.

39f35ad844228109

На початку листопада через холод в кімнаті жінка захворіла та потрапила в лікарню. Зараз разом з сином вони переїхали до орендованої квартири. Віктор Кочегін каже, за пів року заплатили дев’ять тисяч гривень.

«Ні штор не було, ледве балкон закрили, тільки стінка була. Тут хоч умови є, можна в туалет сходити. А зимою, ходимо в відра, а потом виливаємо, тому що потому унітаз замерзає», – розказав чоловік.

Найближчі пів року родина житиме в цій квартирі. Але через брак коштів, каже Анна, ймовірно повернуться до гуртожитку.

У Марганці пенсіонерка з сином три роки живе без комунікацій: відео

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×