Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1278
1278

Чи потрібно переоформлювати документи, якщо змінилась назва вулиці: у Нікопольській РВА надали роз’яснення

у Нікопольській РВА надали роз'яснення

У Нікопольській РВА надали роз’яснення, чи потрібно переоформлювати документи, якщо змінилась назва вулиці. Повідомляє Nikopolnews.

«Зміна назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання. Перереєстрацію місця проживання особи можна здійснити під час обміну паспорта чи зміни прізвища, тобто коли виникає безпосередня потреба», пишуть у РВА

У випадку зміни назви вулиці документи про право власності на нерухомість залишаються дійсними. Оскільки, Закон не передбачає необхідність внесення змін до свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо. А зміни до цих документів необхідно буде вносити,  якщо власник захоче вчинити нотаріальні дії із нерухомим майном – продати, подарувати, передати у спадок квартиру, будинок чи інше майно.

«У цьому випадку власник може звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно із заявою про внесення змін у зв’язку зі зміною назви вулиці», говорять у РВА.

Таку заяву можна подати як особисто, так і за довіреністю.

А у випадку необхідності продати/подарувати/успадкувати нерухоме майно в органах містобудування та архітектури місцевого самоврядування можна отримати довідку про перейменування вулиці.

У Нікопольській РВА  роз’яснили, чи потрібно переоформлювати документи, якщо змінилась назва вулиці

420034471 395242266499822 1483306476974740485 n

На підставі правовстановлюючих документів зі старою назвою вулиці і довідки органу містобудування та архітектури нотаріус видає новий правовстановлюючий документ із новою назвою адреси.

«На вартості послуг нотаріуса це не позначиться: покупець і продавець платитимуть нотаріусу таку ж суму, як і в тих випадках, коли назва вулиці/населеного пункту не змінюється», йдеться у повідомленні

У РВА також зазначили, що не потрібно спеціально міняти документи на автомобілі і номерні знаки. Перейменування вулиці не вимагає обов’язкової перереєстрації транспортного засобу і внесення змін до техпаспорта автомобіля.

Власник зможе зробити це, коли буде продавати або дарувати авто. На вартості процедури перереєстрації це не позначиться, жодних додаткових платежів не передбачено.

 

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×