14 жовтня у Покрові відбувся турнір з настільного тенісу серед силових структур. Він був присвячений пам’яті Захисників та Захисниць України.
Про це повідомили на сайті міської ради, передає Nikopolnews.
Змагання розпочали з хвилини мовчання, вшанування загиблих Героїв України. У них взяли участь команди виконкому Покровської міської ради, Нікопольської окружної прокуратури, СБУ, поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби України, табору «Центр 3».
У Покрові відбувся турнір з настільного тенісу серед силових структур: відео
Так, перше місце виборола команда Державної прикордонної служби, друге – СБУ, третє розділили команди Нікопольської окружної прокуратури та виконкому.
«Турнір пройшов у дружній атмосфері, учасники показали справжній спортивний дух», додали у повідомленні.
Ще новини Нікопольщини: Перше місце у старшої інспекторки з комунікацій! Поліцейські Нікопольщини долучилися до шахових змагань