Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
52
52

Будівництво укриття у Томаківській громаді: селищний голова зустрівся з представниками підрядної організації – подробиці

Будівництво укриття у Томаківській громаді

Триває будівництво укриття у Томаківській громаді. Днями голова громади Іван Калашник провів зустріч з представниками підрядної організації.

Повідомили у громаді, передає Nikopolnews.

На зустрічі також були присутні представники Відділу освіти, молоді та спорту. Присутні оглянули і обговорили перебіг будівництва сучасного укриття на 300 осіб на території ліцею №1.

Будівництво укриття у Томаківській громаді

Будівництво укриття у Томаківській громаді 2

Присутні детально оглянули об’єкт, уточнили технічні моменти, строки та етапи реалізації.

«Це укриття – не просто черговий інфраструктурний проєкт, а важливий крок до безпеки наших дітей, педагогів та всієї шкільної спільноти. Ми впевнені: коли громада об’єднується заради спільної мети, результат завжди буде надійним та значущим», додали у повідомленні.

Ще новини Нікопольщини: Начальник Нікопольської РВА зустрівся з аграріями двох громад (фото)

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо