5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

673
673

Полеглому Захиснику з Нікопольщини просять надати звання Героя України – петиція

Полеглому Захиснику з Нікопольщини просять надати звання Героя України. 16 листопада на сайті петиції зареєстрували відповідну петицію, передає Nikopolnews.

Її автор – Каплистий Артем Олександрович.

«Шановний пане президент! Просимо розглянути петицію щодо присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) справжньому та мужньому захиснику України Юрков Іван Володимирович 24.09.1988 року народження, сапер відділення розгородження взводу розгороджування роти військової частини А0480 Збройних Сил України, який загинув 20.10.2023 у передмісті населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області», йдеться у тексті петиції

Полеглому Захиснику з Нікопольщини просять надати звання Героя України

630 360 1649797025 498

Юрков Іван Володимирович народився у селі Кисличувата, Нікопольского району, Дніпропетровської області. Призваний на військову службу по мобілізації 12.03.2022 року військову частину А0480 Збройних Сил України. Безпосередньо брав участь в операції об’єднаних сил в забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах Донецької і Луганської областей. Отримав статус учасника бойових дій.

Іван Юрков разом з побратимами, успішно виконував бойові завдання. Перебуваючи в найгарячіших точках, «на нулі», мужньо виконував свій обов’язок і до останнього подиху залишався вірним своєму народу та Батьківщині.

У воїна залишились мати, сестра, дружина.

Підписати петиції можна за посиланням.

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×