Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
328
328

Видаватимуть гігієнічні набори: жінок Червоногригорівської громади запрошують на тренінг з гендерного насильства – як записатися

Жінок Червоногригорівської громади 2

9 липня жінок Червоногригорівської громади  запрошують на тренінг з гендерного насильства.

Про це повідомили в офіційному телеграм-каналі громади, передає Nikopolnews.

Гуманітарна організація Hilfswerk international в рамках реалізації проєкту «NIKDERA – Екстрена допомога постраждалому від конфлікту населенню Нікопольського району» запрошує жінок віком від 25 до 35 років, які проживають на території Придніпровського старостинського округу, на тренінг «Гендерно-зумовлене насильство». Він відбудеться 9 липня у  Придніпровському та Кам’янському ліцеях.

Жінок Червоногригорівської громади запрошують на тренінг: як записатися

Жінок Червоногригорівської громади

Для участі в заході формуються чотири групи:

  • Придніпровський ліцей – початок о 10:00 та об 11:00;
  • Кам’янський ліцей – початок о 13:00 та о 14:00.

Зареєструватися на тренінг можна 4 і 7 липня за телефоном 099 658 0601, або особисто звернувшись до Придніпровського будинку культури (з 8:00 до 13:00) та до Кам’янського ліцею (з 8:00 до 13:00). Кількість місць обмежена.

По закінченню тренінгу, всі учасниці отримають жіночий гігієнічний набір. Для цього при собі мати оригінали паспорта та ідентифікаційного коду.

Ще новини Нікопольщини: Медики дитячої лікарні Нікополя взяли участь у тренінгу «Атиповий руховий розвиток дитини перших років життя»

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу