У Мирівській громаді обговорили структуру майбутнього Статуту та визначили подальші кроки роботи над документом.
Про це повідомляє Мирівська сільська ТГ, передає Nikopolnews.
У Мирівській громаді обговорили структуру майбутнього Статуту
У Мирівській сільській територіальній громаді відбулося друге засідання робочої групи, яка займається розробленням Статуту громади.
Засідання відкрила координатор робочої групи, секретар сільської ради Вікторія Ткаченко. Під час зустрічі фахівчиня по роботі з громадами Благодійного фонду «Право на захист» Марина Іванушкіна представила структуру проєкту Статуту та ознайомила присутніх з основними розділами документа.
Учасники робочої групи обговорили запропоновану структуру, висловили власні пропозиції та зауваження, а також визначили подальші кроки щодо підготовки проєкту Статуту.
Попереду — спільна робота над наповненням розділів документа, який має стати важливим нормативним актом громади. Саме Статут визначатиме основні засади місцевого самоврядування, участі жителів у вирішенні питань місцевого значення та подальшого розвитку громади.



Ще новини Нікопольщини: Відбулася сесія Томаківської селищної ради: про що говорили




