[:ru]Маршрутка «Апостолово-Зеленодольск» перевернулась на скользкой дороге[:ua]Маршрутка “Апостолове-Зеленодольськ” перекинулася на слизькій дорозі[:]

[:ru]Маршрутный автобус, совершавший рейс из Апостолово в Зеленодольск, попал в ДТП на скользкой дороге 25 марта, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на публикацию в паблике «Апостоловщина без цензуры».

Фото последствий аварии выложил один из пассажиров маршрутки. Он написал, что ДТП случилось утром. Из Апостолово автобус выехал в 06:50, но прибыть благополучно в Зеленодольск ему было не суждено. Машину занесло на скользкой дороге, и она легла на бок. К счастью, обошлось без жертв.

Хорошо, что никто не пострадал, и в маршрутке не было детей. Будьте бдительны на дороге!, – написал автор поста.

[:ua]Маршрутний автобус, що здійснював рейс з Апостолове до Зеленодольську, потрапив у ДТП на слизькій дорозі 25 березня, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на публікацію в паблику «Апостолівщина без цензури».

Фото наслідків аварії виклав один з пасажирів маршрутки. Він написав, що ДТП сталася вранці. З Апостолового автобус виїхав у 06:50, але прибути до Зеленодольська йому не судилося. Машину занесло на слизькій дорозі, і вона лягла на бік. На щастя, обійшлося без жертв.

Добре, що ніхто не постраждав, і в маршрутці не було дітей. Будьте пильні на дорозі!,– написав автор посту.

[:]

To Top