Мешканка Марганця, що знепритомніла на вулиці, розшукує свою рятівницю

З мешканкою Марганця Лілією Петровою вчора, 7 травня, стався неприємний інцидент. Їй стало погано на вулиці, вона втратила свідомість. Тепер дівчина розшукує свою рятівницю. Про подію Лілія розповіла в паблику Марганецький очевидець, повідомляє Nikopolnews.

Зі слів автора поста, вона втратила свідомість біля будівлі пошти, недалеко від амбулаторії. Прокинулася від того, що літня жінка штовхала її ногами, била і ображала. Чим би все скінчилося, невідомо, якби не підійшла дівчина і не допомогла… Тепер Лілія розшукує свою рятівницю.

Наводимо текст Лілії «без купюр»:

Хочу сказати спасибі дівчині…я не знаю, як її звати, не знаю, де вона живе, сподіваюся, що читає… сьогодні я ходила отримувати посилку на Укрпошту 1, там був обід, я присіла на лавочку, вона була на сонці…не знаю, що сталося, але я на якийсь час втратила свідомість і з лавочки сповзла на асфальт(…прокинулася, коли якась бабця пхала мене ногами і била мене моїм же рюкзаком і кричала, що я напилася… Повірте! зовнішній вигляд у мене зовсім не алкашечный…в рюкзаку були гроші і картки, на щастя ця бабця була просто дурепою і їх, і телефон не вкрала. А дівчина, якій я безмежно вдячна! цю бабку відігнала, запитала мене, коли я оговталась, кому подзвонити, подзвонила моєму чоловікові, щоб приїхав…поруч з поштою амбулаторія, вона медпрацівника покликала, яка поміряла цукор, він виявився високим, напевно все від цього, проводила в цю амбулаторію, медпрацівник, мене відпоювала водою, я, напевно літр випила за раз. Шкода, що з вікна амбулаторії та пошти не видно вулицю і як людина, (зокрема я) лежала на асфальті і.. ну я не знаю, що б зі мною було, якби не ця мила дівчина…Вона дуже гарна, як ангел, волосся світло-русяве до плечей…все, що я побачила в мареві…Спасибі їй сто раз!… Люди! не будьте байдужі!..навіть якщо буде лежати на асфальті не така жінка, як я.

Фото ілюстративне – з відкритих джерел.

To Top