Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2670
2670

Чеські благодійники допомагають мешканцям Нікопольщини: як подати заявку

Чеські благодійники допомагають мешканцям Нікопольщини: як подати заявку

Чеські благодійники допомагають мешканцям Нікопольщини. Про це повідомив начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко і розповів деталі, передає Nikopolnews.

Зустрівся з представниками чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Обговорили можливі моменти співпраці, визначилися з переліком громад які можуть отримувати допомогу, – написав Євтушенко 30 серпня

Він розповів, що чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (@PeopleinNeedUkraine), завдяки фінансовій підтримці Гуманітарного фонду для України, продовжує допомагати жителям Нікопольського району, домівки яких постраждали внаслідок обстрілів: люди отримують будівельні матеріали для аварійного ремонту житла.

На даний час чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» ведеться активна робота на території Червоногригорівської та Мирівської громад.  Можлива співпраця і в інших громадах району.

Для отримання допомоги необхідно подати заявку за тел: 380 95 117 83 55.

Більше інформації щодо умов участі в програмі або місць поточного реагування, можна дізнатися, зателефонувавши за такими номерами:

  • 0 800 210 174 (безплатно з усіх операторів в Україні, пн — чт 9:00–17:00, пт 9:00–16:00);
  • 099 767 37 06 (месенджери вайбер, телеграм, WhatsApp).

Ще новини Нікопольщини: Як у Нікополі в обстріляному дитячому садочку допомагають фронту (фото)

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×