Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
317
317

Мешканців Кам’янського на Нікопольщині попередили про відключення води за борги

Мешканців Кам'янського на Нікопольщині попередили про відключення води за борги

Мешканців Кам’янського на Нікопольщині попередили про відключення води за борги. Про це йдеться у повідомленні Телеграм-каналу Червногригорівської громади, передає Nikopolnews.

Про відключення попереджає комунальне підприємство «Дніпро», заявляючи про заборгованість перед ним у розмірі 195 000, 00 грн.

КП «Дніпро» звертається до абонентів-боржників із такими словами:

Враховуючи, що Ви є нашим абонентом, ми намагалися зберегти нашу співпрацю й неодноразово нагадували про необхідність погасити борг. Незважаючи на те, що Ваш борг продовжував зростати, ми не відключили Вас від послуг, продовжуючи при цьому їх надавати. Погодьтесь, ми завжди намагалися зрозуміти Ваші проблеми, незважаючи на те, що реальних спроб вирішити це питання з Вашого боку не було.

Одна ця обставина змушує комунальне підприємство «ДНІПРО» згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» «Обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги».

Крім того, відповідно вище наведеного Закону України у разі несвоєчасного здійснення платежів, навіть після відключення Ви зобов’язані сплатити пеню в розмірі 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення, – нагадують боржникам

На підставі наведеного з 10 лютого по 10 березня 2024 року будуть проводитись відключення боржників від системи водопостачання за адресами:

  • вул. Озерна, Зелена, Набережна .
  • вул.. Будевельників – 1; 17; 21; 15; 14; 16.

Тому, просимо вибачення інших споживачів, які своєчасно та сумлінно сплачують наші послуги, за тимчасові незручності у відсутності водопостачання. Сплатіть заборгованість і Ви отримаєте гідні умови надання послуг! – йдеться у повідомленні

Ще новини Нікопольщини: Тарифи на комуналку у Нікополі за грудень

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×