Мітинг проти свавілля газівників відбудеться у Марганці (видео)

Мешканців Марганця кличуть на мітинг проти свавілля газівників, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на інформацію, оприлюднену місцевою активісткою Юлією Бонд у пабліку Екологічний Марганець.

На мітинг запрошують усіх невдоволених діями газівників, представників ЗМІ, представників міської ради, міського голову, представників горгазу, голів ОСББ, небайдужих та постраждалих мешканців міста.

Юлія Бонд зазначає:

Місьгаз продовжує шантажувати та чинити тиск на голів ОСББ, порушуючи права спожівачів та завдаючи моральної шкоди мешканцям міста.
На незаконних підставах відрізали газ, а також тероризували мешканців за адресами: Соборна 19, Соборна 15, Єдності 76, Північний квартал 13, Київська 161, Паркова 22, Київська 135 та багато інших.
На судові засідання представники міськгазу не з’являються, намагаючись затягувати справи. Мешканці вимушені виходити на мітинг та йти на більш радикальні дії, адже зупинити свавілля юридичним шляхом не вдається.

Мітинг відбудеться у середу 25 серпня об 11:00 біля будівлі міськвиконкому.

Юлія Бонд оприлюднила відео, на якому третя спроба відрізання газу вже другого під’їзда за адресою Північний квартал 22, 17.08.21.

Це певний шантаж. Приїхали начебто відрізати одну квартиру, в якій понад 20 років не проживають мешканці, а розмови йдуться суто про договір з головою ОСББ, яка не зобов’язана заключати цей договір та брати на себе кримінальну відповідальність.
Після виклику поліції газовщики зникли, але ж мешканці будинку живуть, як на пороховій бочці, – написала активістка.

Це має припинитися. І це припиниться, якщо об’єднаємось, – впевнена вона.

 

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Уточнення щодо мітингу проти підвищення тарифу на проїзд у Нікополі

У Марганці перевізники самовільно підняли ціни на проїзд (відео)

У Марганці викрили чоловіка, який у теплиці вирощував коноплі

To Top