На Нікопольщині тривають жнива. Проходять вони швидко, фермери не гають ні дня.. Погода сприяє, та і ворог не дає розслаблятися. Про це йдеться у сюжеті пресслужби Нікопольської районної ради, передає Nikopolnews.
Автори сюжету розповіли, як непросто було фермерам Нікопольщини засіяти і виростити врожай у цьому році, адже частина району знаходиться під регулярними ворожими обстрілами, а до позицій окупантів у деяких місцях усього 7 кілометрів. Але вони впоралися – бо українці незламний народ.
Аграрії розповідають, що не раз знаходили у полі і воронки, і залишки від ракет. Незважаючи на це, поля обробляють.
ДСНС-ники кажуть, що вибухові предмети можна знайти не тільки на прибережних територіях Нікопольщини, а і в глибині району. Там знаходили і снаряди від «Ураганів» та «Градів», і кумулятивні боєприпаси, які є дуже небезпечними. Усі аграрії попередньо пройшли інструктаж і знають, як поводитися з такими предметами.
«Українці непереможна нація. Вони готові захищати свою державу і на полі бою, і на полі під час збору врожаю», – сказала директор і власниця одного з найбільших фермерських господарство району Тамара Скорук
![Тамара Скорук Тамара Скорук](https://nikopol.nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/07/3-8.jpg)
Тамара Скорук
Вона розповіла, що аграріям зараз нелегко. Дуже багато проблем. Хотілось би краще. Але вони тримаються і тримають свій фронт.
На Нікопольщині вже зібрали ячмінь, косять рапс, підходить пшениця….
Детальніше у сюжеті пресслужби Нікопольської РВА нижче.
На Нікопольщині тривають жнива: відео
![Ні воронки у полі, ні обстріли не завадили виростити врожай: на Нікопольщині тривають жнива (відео) 4 На Нікопольщині тривають жнива](https://i.ytimg.com/vi/d3wHbjZ_IDQ/maxresdefault.jpg)